Wesołego Alleluja od uczniów z Aleppo!

Drodzy darczyńcy, nauczyciele i uczniowie tworzący wielką wspólnotę otwartych serc! 

Radując się nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy, życzymy Wam czasu przepełnionego pokojem i otuchą, tak bardzo potrzebnych w tych trudnych czasach. Dziękujemy Wam za wytrwałość i nieustającą gotowość do niesienia dobra najbardziej potrzebującym oraz za zaufanie, jakim na co dzień obdarzacie Zespół Caritas Polska. 

Uczniowie i nauczyciele jednej ze szkół biorących udział w programie przygotowali dla Was wielkanocną niespodziankę. Zobaczcie czego życzą Wam Celine, Carols i inne dzieci ze Szkoły Mechitarystów w Aleppo: 

 

Zespół Caritas Polska oraz inne szkoły z Aleppo przyłączają się do życzeń. Wesołego Alleluja!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *