Patronat honorowy dla programu Szkoła Szkole

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wraz z Nowym Rokiem IV edycja programu Szkoła Szkole została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki. Wyróżnienie to przyznawane jest inicjatywom, które promują pozytywny wizerunek oświaty oraz mają szczególny wpływ na wychowanie dzieci i młodzieży. Ministerstwo szczególnie doceniło potencjał edukacyjny, jaki niesie za sobą program oraz jego rolę w uwrażliwianiu uczniów na wojny i kryzysy humanitarne na świecie.

Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej szkół w Polsce usłyszy o naszej wspólnej inicjatywie i przyłączy się do nas!

Czekamy też na Wasze zgłoszenia do konkursu na najbardziej kreatywną akcję charytatywną! Pamiętajcie, że zwycięską szkołę już w czerwcu odwiedzi Ida Nowakowska. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce Edycja 2022/2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *