Pomoc z Dmosina dla Syrii i Jemenu

Pomoc z Dmosina dla Syrii i Jemenu

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas  ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dmosinie organizując zbiórkę makulatury, zbiórkę pieniężną i kolędując na terenie parafii p.w. św. Andrzeja w Dmosinie w styczniu wsparli szkoły syryjskie zniszczone przez wojenną pożogę. Część zebranych środków przekazano także na pomoc Jemenowi.

Zaangażowanie uczniów należących do Koła, które powstało w listopadzie 2019 roku spotkało się z bardzo pozytywną reakcją społeczności szkolnej jak i parafian.

Mamy nadzieję, że wystarczy nam sił, aby dalej skutecznie pomagać.

Autor:  ks. Adrian Czerwiński, wikariusz parafii p.w. św. Andrzeja Apostoła w Dmosinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *