Charytatywna choinka w szkole w Wielgolesie

Charytatywna choinka w szkole w Wielgolesie

11 stycznia 2020 roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie po raz siódmy zorganizowali akcję charytatywną podczas choinki szkolnej.  Tegorocznym celem było włączenie się do ogólnopolskiego projektu „Szkoła Szkole” Caritas Polska. Pozyskane pieniądze mają służyć poprawie warunków edukacji w Syrii. Dla przybyłych licznie gości były przygotowane smakołyki w kawiarence oraz stoiska z watą cukrową i popcornem. Z atrakcji niegastronomicznych wymienić należy: malowanie twarzy, profesjonalny kącik fotograficzny oraz stoisko Caritas z przedmiotami pochodzącymi z Syrii.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Krupa, opiekunka Szkolnego Koła Caritas w Szkole Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *