Życzenia prosto z serca z okazji Dnia Dziecka

W tak wyjątkowym dla dzieci z całego świata święcie, jakim jest Dzień Dziecka, Caritas Polska pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech Wasze dzieciństwo będzie pełne uśmiechu i satysfakcji z pomocy niesionej innym. Niech nigdy nie opuszcza Was entuzjazm do działania i chęć uczynienia świata lepszym miejscem dla nas wszystkich.  

Z tej okazji uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Heleny Kmieć w Warszawie postanowili wysłać swoją pozytywną energię dzieciom w Syrii. Wynikiem akcji są przepiękne kartki wypełnione życzeniami z okazji Dnia Dziecka oraz film, który obejrzeli uczniowie w Aleppo. 

Zobaczcie, co mówią o sobie Marianka, Antek i Kazik oraz jaką wiadomość mają dla dzieci z całego świata: 

Zespół Caritas Polska oczywiście przyłącza się do życzeń! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *